İstanbul’un en romantik yerlerinizi sizin için derledik
21 Ekim 2020
Sivas’ta gezilecek yerleri sizin için derledik
11 Kasım 2020
Hepsi

Rusya ucuz uçak bileti

Çeşitli havayolu şirketleriden Rusya uçak bileti almak istediğinizde; Moskova, Grozni, Krasnodar, Volgograd ve Mineralnye Vody uçuşlarından birini seçebilirsiniz. Dünyanın en sıra dışı kültürlerinden birine sahip olan Ruslar, Asya kıtasında en büyük sınıra sahip toprak üzerinde yaşamaktadırlar. Sanayi ve uzay çalışmaları alanında medeniyetlere yön veren Rusya, kendine has kültürü ve bitmeyen gece hayatıyla ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Rusya’ya gitmek istediğiniz zaman uçak bileti fiyatlarını çok fazla düşünmeyin. Çünkü bugün çeşitli havayolu şirketleri aracılığıyla yılın her döneminde ucuz bilet bulabilirsiniz. Bavulunuzu hazırlarken yanınıza kalın kıyafetler almayı unutmayın. Rusya’nın geceleri de gündüzleri de oldukça soğuktur. Dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip ülkesi Rusya, zengin tarihi ve canlı gece hayatıyla hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunuyor. Moskova, St. Petersbug, Soçi, Kazan, Çelyabinsk, Novosibirskve Krasnodar gibi Rusya’nın en bilinen şehirleri her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Rus Çarlığı döneminden bugüne kadar sadece kendi kaderi üzerinde değil, dünya tarihinde de önemli rol oynayan Rusya, Sovyet Rusya sonrası Rusya Federasyonu alarak Türkiye’nin kuzey komşusudur.

Rusya’ya ne zaman gidilir?

Dünyanın en geniş sınırlarına sahip olan Rusya’da farklı saat dilimlerinin yanı sıra farklı iklimlere de rastlamak mümkündür. Ancak Rusya’ya gerçekleştirilen uçuşların büyük çoğunluğu Moskova havalimanları ve St. Petersburg havalimanları üzerinden gerçekleştiği için Moskova’ya ve St. Petersburg’a ne zaman gidilir şeklinde araştırma yapmak daha doğru olacaktır. Rusya’ya seyahat etmek için yüksek sezon mayıs ve ekim ayları arasındaki dönem olarak belirlenmiştir. Bu süreçte Rusya’nın muhteşem mimari eserleriyle çevirili meydanlarını, geniş parklarını ve kırsal yaşamını keyifle gezerek, keşfedebilirsiniz.

Moskova ve St. Petersburg’a en ucuz uçak bileti ise yine çeşitli havayolu şirketleri aracılığıyla kasım, mart ve ağustos sonu dönemlerde bulmanız mümkündür. Kışın hava sıcaklığının çok düştüğü Rus şehirlerinde yoğun kar yağışları ve don görülmektedir. Bu da ulaşım ve iletişimi olumsuz yönde etkilemektedir. Halihazırda kısa olacak tatilinizi bu ve benzeri olumsuzluklarla geçirmek istemezsiniz. Bu nedenle en uygun Rusya uçak bileti ve en ucuz Rusya otel fiyatlarını yakalayabilmek için en uygun zaman diliminin ilkbaharın son dönemi ve sonbaharın ilk dönemleri olduğunu söyleyebiliriz. En uygun Rusya uçak bileti ve en uygun Rusya otelleri konusunda Tatilcity. NET sitemizi takip edebilirsiniz. Bu konuda siz değerli takipçilerimize uygun fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir