İzmir’de evlilik teklifi yapacağınız muhteşem yerler

İstanbul’un en romantik yerlerinizi sizin için derledik
21 Ekim 2020
Sivas’ta gezilecek yerleri sizin için derledik
11 Kasım 2020
Hepsi

İzmir’de evlilik teklifi yapacağınız muhteşem yerler

Evlenme teklifi kadınların dört gözle beklediği ve birbirini seven iki insanın hayatında bir dönüm noktasıdır. Günümüzde mum ışığında yenen bir akşam yemeği eşliğinde tek taş ile yapılan sıradan evlilik tekliflerini istemeyenler sürekli yenilik arayışındadır. Farklı yerlerde, bambaşka bir atmosferde yapılan evlilik teklifinin yarattığı duygular, ömür boyu hatırlanır. Sizler için derlediğimiz birbirinden ilginç konumları okuyarak, evlenme teklifi planınız noktasında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Şirince

İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan ve İzmir’in en güzel köylerinden biri olan Şirince Köyü, tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkar. Burada yemyeşil doğa, geçmiş zamanları anımsatan tarih kokan evlerin güzelliği ve doğal köy yaşamı ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Günübirlik geziler için de uygun bir seçenek olabilen Şirince, evlenme teklifi için de uygun olabileceği hiç aklınıza geldiniz mi? Buranın bir hafta sonunu sevgilinizle birlikte geçirebileceğiniz çok cazip bir yer olduğunu göz ardı etmeyin…

Tarihi Asansör

İzmir’in Konak ilçesinde ünlü sanatçı Dairo Moreno’nun da evinin bulunduğu sokakta Tarihi Asansör bulunmaktadır. İzmir’in huzur veren masmavi körfez manzarasına hâkim bu tarihi binada bir de restoran yer alır. Fiyatların oldukça uygun olduğu bu mekanda; başta balık ve et çeşitleri olmak üzere alkollü ve alkolsüz içecekler de vardır. Önceden rezervasyon yaptırmanız gereken Tarihi Asansör’de sevgilinizle birlikte hoş bir gece geçirebilirsiniz. İzmir’i tepeden gören bu yapıda romantik bir akşam yemeği eşliğinde evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Konak Pier

İzmir’in Konak ilçesinin sahil tarafında yer alan Konak Pier, 1800’lü yıllarda gümrük binası olarak hizmet veriyordu. Yapılan restorasyon çalışmalarının sonucunda günümüzde deniz tarafında restoranların ve geri kalan kısmında da mağazaların bulunduğu bir merkez haline geldi. Konak Pier İzmir’in simge yerlerinden biridir. Tarihi yapısı, denize nazır oluşu ve gün batımında son derece romantik bir ambiyans sağlamasıyla evlenme teklifi için son derece uygun bir yerdir. Siz de Konak Pier içindeki lüks restoranlardan birinden deniz kenarındaki bir masayı seçerek rezervasyon yaptırın ve ona, onu ne kadar çok sevdiğinizi söylerken evlenme teklifi edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir